windows 8 oem license buy

microsoftproductkeys

parajumpers microsoft office 2010 product key help

Instagram Fotoğraf BirleştirmeGoogle Arama

instagram-fotograf-birlestirme

Merhaba, bildiğiniz gibi Instagram içi herhangi bir fotoğraf birleştirme uygulaması bulunmuyor, bunun üzerine arayışlar programlar ve Android uygulamalar üzerine yöneliyor.

Hangi uygulama ile Instagram’da nasıl fotoğraf birleştiririm sorusunun cevabını yazımızda paylaştık. Instagram için fotoğraf birleştirme ve bir çok efekti verebileceğiniz iki adet Android uygulaması işinize yarayacak.

Photo Grid – Collage Maker: Android üzerinden kullanılabilen bu uygulama gerçekten işlevsel ve ücretsiz olarak dağıtılıyor. Fotoğraf birleştirme ve bir çok efekt özelliği ile dikkat çeken uygulama herkes tarafından kolayca kullanılabilir, dünya üzerinde pek çok kullanıcısı bulunmaktadır. Önerilen bir uygulamadır.

PicFrame: İkinci Android uygulamamız ise PicFrame, İnstagram’da kullanılabilecek güzel bir fotoğraf birleştirme ve efekt uygulamasıdır. Bir çok farklı özelliğinin yanı sıra ücretli bir uygulamadır. Arkaplanlar, bir çok yenilikçi ve harika efektleri ile göz önünde bulundurulacak uygulamalardan bir tanesidir.

İki uygulama arasında farklılıklar bulunmaktadır, biri ücretli biri ise ücretsizdir. Ücretlinin genel olarak daha çok özelliği olması normal bir durumdur, PicFrame’nin 0.98$ yani yaklaşık 1.80 TL civarında bir ücreti vardır. Photo Grid ise tamamen ücretsizdir, bir çok özelliği gerekli efektlerin hemen hemen hepsine sahiptir.

Instagram’da fotoğraf birleştirmek için uygulama geliştirilmediğinden dolayı internet ortamında akıllı cihazlar için uygulamalar çok fazla aranmaktadır. Sizler için en iyi uygulamaları araştırıp incelemesini yaptık, iki uygulamada da gerekli ve güzel sonuçları elde ettik, fotoğraf birleştirmede her ikisinde de özelliklerin hemen hemen aynı olduğu sonucuna vardık. Fotoğraf birleştirmede iki uygulama da rahatlıkla kullanılabilir.

2 Comments to Instagram Fotoğraf Birleştirme

Bir Cevap Yazın